0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizAraç Kiralama Hizmetlerinde Ekonomik Teklifler

 

Kendi aracınız ile yaşadığınız sürüş keyfini Kayseri oto kiralama hizmetlerimiz ile tatil ya da iş gezilerinde de sürdürebilirsiniz. Sunduğumuz avantajlı fiyat teklifleri eşliğinde günlük programınızı aksaklık yaşamadan planlayabilirsiniz. Araba kiralama hizmetlerimiz eşliğinde çıktığınız seyahatlerde verdiğimiz transfer hizmetleri ile havalimanında aracınızı teslim alır ve gitmek istediğiniz yere doğru zaman kaybetmeden yolculuğa başlayabilirsiniz. Ziyaretinizde Kayseri ve çevresine de zaman ayırabilir ve bölgeyi daha yakından tanıyabilirsiniz. Tanımadığınız ya da daha az tanıdığınız bir şehirde sunduğumuz hizmetler hayatınıza konfor katacaktır. Sektörde edindiğimiz tecrübemizi müşteri odaklı hizmetlerimiz ile ortaya koyarız.

 

Yenilenen Araç Filomuz İle Kaliteli Sürüş Hizmetleri

 

Bakımlı araçlar eşliğinde verdiğimiz Kayseri rent a car hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü araç talebi için bize başvurabilirsiniz. Kayseri için sunduğumuz kişiye ya da kuruma özel hizmetler müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir. Farklı araç ve yolcu kapasitelerine özel olarak sunduğumuz hizmetler, havalimanı dışında günlük tur programına uygun olarak da verilmektedir. Dönemsel olarak uyguladığımız özel kampanyalar eşliğinde araç kiralama taleplerini en ekonomik şekilde karşılarız. Dizel araçlara ek olarak farklı iç donanım özelliklerine de sahip kiralamalar da yapabilirsiniz. Araçlarımızın kaskoları uzak mesafelerde de yolcularımızın ihtiyaçlarının karşılanması için kapsamlı olarak yapılmaktadır. Özel günler ve uzun tatil dönemlerinden önce araç kiralama taleplerinin önceden bildirilmesi yaşanabilecek aksaklıkların önüne geçecektir.

 

 

Kalabalık aileler ya da iş gezileri için büyük araç hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Araçlarımızı havalimanı ve otel arası transfer hizmetleri için de tercih edebilirsiniz. Araç içinde yapılması istenen hizmetler için önceden ekiplerimiz ile iletişime geçmeniz önerilmektedir. Seyahat ya da iş gezilerinin konforlu ve en önemlisi güvenli bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız lüks araç filomuz ve tecrübeli ekiplerimizden oluşan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kayseri havaalanı oto kiralama seçeneğinde şoförlü kiralamalarda yapılabilmektedir. Transfer çözümleriniz için bizi istediğiniz an bulabilir ve taleplerinizi detaylı olarak anlatabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip olan araçlarımız seyahatinizin rahat, konforlu ve hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır. Tatilinizi uçuş saatlerinize göre organize edebilir ve online rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.

 

Kayseri araç kiralama hizmetlerimiz ihtiyacınız olduğu sürece kesintisiz olarak devam edecektir. Yenilikleri takip eden firmamız, müşteri memnuniyetine göre hizmetlerinde de revizyona gitmektedir. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sürdürdüğümüz çalışmalar, dinamik bir kadro eşliğinde verilmektedir. Turizm sektörünün ülkemiz ve şehrimiz için önemini bilir ve hizmetlerimizi bu doğrultuda sürdürürüz. Kiralama yaşı sınırlandırmaları ile ilgili uygulamalarımızı öğrenmek için ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. Şirketimiz üzerinden yapılacak olan kiralamalar en az 24 saatlik olarak planlanabilir. Müşteriye teslim anında dolu olarak verilen araç deposu, aynı şekilde dolu olarak teslim edilmelidir. Bu şartlara uyulmaması halinde ücret tarifesinde değişiklik yaşanır.

Şehrimizi Gezmeden Seyahatinizi Tamamlamayın!

 

Ekiplerimiz aracınızı istediğiniz adreste size teslim eder ve yine sizin bulunduğunuz adresten teslim alabilir. Hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için 7/24 kesintisiz olarak devam ettiririz. Şirketimizden araç kiralamanın yanı sıra Kapadokya ve Erciyes için transfer hizmeti de alabilirsiniz. Deneyimli ekipler ile kaliteli bir şekilde verdiğimiz hizmetler rakipler ile karşılaştırıldığında ekonomik bütçelerle tamamlanmaktadır. Kaskolu olarak verdiğimiz Kayseri oto kiralama hizmetlerimiz, taleplerinize en uygun aracın seçilebilmesi için kişiye özel olarak verilmektedir. Her zaman kazananın müşterilerimiz olması hedefiyle çalışmalarımızı sürdürürüz. Kayseri’de uzun yıllardır hizmet veren şirketimiz avantajlı kiralama paketleri ile dikkat çekmektedir. Yüksek modelli, temiz ve bakımlı araçlarımız talebe uygun olarak aileler için oto koltuğu ilavesiyle de sunulabilmektedir. Tanımadığınız bir şehirde kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilir ve seyahatinizi ekonomik bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kayseri Oto Kiralama Bayimiz Hizmetinizde başlıklı makalemizde Kayseri Bayimiz Hizmetinizde, Kayseri havaalanı oto kiralama ve kayseri oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR