0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizKonya Uygun Fiyata Oto Kiralama

Günümüzde araç kiralama oldukça fazla talep edilen hizmetlerden bir tanesi konumundadır. Acil bir işiniz çıktığında, bir yere tatile gittiğinizde, çeşitli organizasyonlar için araç lazım olduğunda ya da en temelde bir yerden bir yere ulaşma ihtiyacı hissettiğinizde, araç kiralama hizmetleri oldukça fazla işinize yaramaktadır. Konya oto kiralama, tüm bu beklentilerin karşılandığı ve gelişmiş araç kiralama hizmetlerinin sunulduğu merkezlerden bir tanesi konumundadır.

 

 

Konya Oto Kiralama İle Sahip Olabilecekleriniz:

  • Türkiye’nin gözde kentlerinden bir tanesi olan Konya’da oto kiralama hizmetleri oldukça gelişmiştir. Profesyonel servis ve hizmet anlayışı ile sizlere Konya’da keyifli vakit geçirtecek olan Konya rent a car, yılların deneyimi ve tecrübesi ile faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Konya oto kiralama ile sahip olacağınız imkan ve avantajlar oldukça fazladır.
  • Konya araç kiralama ile ekonomik sınıf, orta sınıf, lüks sınıf ve ticari sınıf araçlardan ilgi, beğeni ve bütçenize uygun olan aracı seçerek Konya’nın keyfini çıkarabilirsiniz. İstek ve taleplerinize göre seçtiğiniz araçlar, güvenli bir şekilde size temin edilmekte ve süreç boyunca her türlü yardım hizmeti de sizlere sunulmaya devam edilmektedir.
  • Birbirinden yeni ve son model araçları, mümkün olan en ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Konya oto kiralama ile bütçenize uygun olan dilediğiniz aracı seçebileceğiniz gibi bu araçların kiralama maliyetlerinin piyasadaki fiyatlara oranla daha avantajlı olmasının da keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Güvenli ve konforlu seyahat için gerekli olan araç sağlama hizmetlerinden, yedi gün yirmi dört boyunca faydalanabilirsiniz. Konya rent a car olarak, müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet göstermekte ve sizlerin araç kiralama konusu ile ilgili olası mağduriyetlerinizin önüne geçmeyi oldukça önemsemekteyiz. Bu sebeple yılın her günü ve günün her saati size hizmet sunmayı öncelik edinmekteyiz.
  • Şehir içine ve havaalanına ücretsiz araç teslimi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Konya’ya yabancıysanız, tatil için ya da iş gezisi dolayısıyla ilk defa gelmişseniz; nasıl araç bulacağım ya da aracımı nasıl alacağım diye dert etmenize gerek yok! Biz sizin olduğunuz yere, dilediğiniz aracı getirmekteyiz.
  • Konya havaalanı oto kiralama hizmetleri ile müşteriler günün yirmi dört saati havaalanından karşılanmakta ve müşteri tarafından önceden kiralanmış olan araç, havaalanında müşteriye teslim edilmektedir.
  • Organizasyon için çoklu sayıda araç kiralamana hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bünyemizde bulunan geniş araç filosu seçeneği ile ihtiyacınız olan araçları, talep ettiğiniz sayıda kiralamanız mümkün.

Konya Hakkında

Konya’nın araç kiralama konusunda gelişmiş olmasının önemli bir sebebi, kentin her sene yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlıyor olmasıdır. Konya, Türkiye’nin en kalabalık 7. şehri olmakla birlikte yüz ölçümü olarak da Türkiye’nin en büyük ili olmaktadır. Orta Anadolu’da bulunan şehir; Ankara, Mersin, Niğde, Aksaray, Karaman, Eskişehir, Afyon ve Isparta illeri ile komşudur.  Türkiye’nin en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Konya’da yerleşimin tarih öncesi döneme dayandığı bilinmektedir. Ekonomik ve turistik açıdan oldukça gelişmiş olan şehir, tarihi ve kültürel bakımdan da son derece zengindir.

Konya; Hititler, Anadolu Selçukluları ve Karamanoğulları’na başkentlik yapmış, tarihsel değişimlere ve dönüşümlere de tanık olmuş koca bir miras sunar. Dolayısıyla bu kentte gezilip görülecek onlarca yer bulmak mümkündür. Şehir, tarihi ve kültürel birikimin yanı sıra doğal kaynaklar bakımından da oldukça önemlidir. Aksaray, Ankara ve Konya sınırlarında yer alan Tuz Gölü, kentin en önemli doğal su kaynaklarından bir tanesi olmaktadır. Her sene onlarca turist toplayan Tuz Gölü’nün yanı sıra şehirde, Beyşehir Gölü, Akşehir Gölü, Suğla Gölü, Ereğli Gölü, Yunak Gölü, Ilgın Gölü ve büyüklü küçüklü daha pek çok göl bulunmaktadır. Karasal iklimin şekillendirdiği bitki örtüsü ile harika manzaralar sunan Konya şehri, her sene hem yurt içinden hem de yurt dışından turist toplamaya devam etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Konya Oto Kiralama Bayimiz Hizmetinizde başlıklı makalemizde Konya Bayimiz Hizmetinizde, Konya havaalanı oto kiralama ve konya oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR