0850 304 4676

Ema Car Rental - Hoşgeldiniz

Konya Oto Kiralama Bayimiz HizmetinizdeKonya Bayimiz Hizmetinizde

Yaşam alanlarımız kısıtlıdır ve sizler yaşam alanlarının dışına çıkmak için araç ihtiyacı duyarsınız. Araç ihtiyacınız oto kiralamalar tarafından sadece şehir içerisinde hizmet veriyor. Fakat her türlü hizmet için profesyonel oto kiralama şirketi bulamayabilirsiniz. Bizim firmamız hemen her şehirde hizmet veriyor ve bu hizmetlerinin karşılığını müşterileri ile anlaştığı tarihler içerisinde alıyor.

Yeni olan ya da olmayan arabalarımızı sizlere belirlediğimiz fiyatlara sunmaktayız. Konya Bayimiz hizmetinizde olmaktan gurur duyuyor. Yeni açılan ya da önceden açılan tüm firmalarımız aynı titizlik ile hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerimiz kendi bütçelerine göre araba arayışı içerisine giriyor. Firmamız Konya oto kiralama olarak her türlü bütçeye uygun arabaları elinde mevcut bulundurmaktadır.

Günümüzde arabaların büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünecek olursak araba ihtiyacı yediden yetmişe herkes için büyük bir sorun haline gelmiştir. Bizim firmamız Konya rent a car olarak sizlerin bu ihtiyacını kesenize en uygun şekilde karşılamaktadır. Bu tür hizmeti verirken emin olabilirsiniz ki arabalarının güvenliğine de son derece önem vermektedir.

Müşterilerimizin can sağlığını ve memnuniyetini en ön planda tutuyoruz. Farklılık açısından diğer firmaların dışında Konya havaalanı oto kiralama yan firmamızda mevcuttur. İsteğe bağlı olarak sizlere havaalanında otonuzu kiralayabilir ayağınıza kadar hizmet sunabiliriz. İsteğe bağlı olan bu hizmetimiz için sizlerden ayrı bir ücrette talep etmiyoruz. Kaliteye özen gösteren firmamız son derece temiz bir firmadır.

Bakımları büyük bir titizlik ile yapılan arabalarımızın tüm kontrolleri zamanında yapılmakta. Ayağınıza kadar arabalarınızın getirilmesi ise zaman kaybınızı yok ediyor. Bu şekilde istediğiniz an firmamızdan en doğru hizmeti de almış oluyorsunuz. Sizler için bir kaza ihtimalinde her hangi bir ücrete tabi olmadığınızı da eklemek isteriz.

Arabalarımızda kasko ve sigorta bulunmakta. Bu bakımdan da müşterilerimiz arabalarına korkusuz bir biçimde binebilir. Her türlü tedbiri alan firmalarımız kaliteden ödün vermiyor ve müşterilerinin konforunu düşünüyor. Firmalarımız hemen her şehirde sizler için hizmet sunmakta. İstediğiniz an bizlerle irtibata geçerek hizmet alabilirsiniz. Korkusuz ve sınırsız hizmetlerimiz ile kapılarımız her zaman müşterilerimize açık.

Bir önceki yazımız olan Konya Oto Kiralama başlıklı makalemizde konya araba kiralama, konya araç kiralama ve konya hava alanı oto kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Taha Cimi12 Nisan 2017

Son yıllarda araçların vergileri ve masrafları insanlara bayağı bir yük olmaktadır. Araç almak çok kolay bir durum yalnız masraflarını ödemek o kadar kolay gözükmüyor. Araç alırken bile ÖTV ödeyerek aldığımızı düşünürsek eğer, araç aldıktan sonraki vergilerle eminiz ki bir araba daha almak mümkün. Ülkemizdeki vergiler bir hayli fazla olduğundan dolayı insanlar kolay yollar aramaya başlamıştır. Araç kiralama sektörü vergilerin fazlalaşmasıyla gerçekten hızla büyümüş bir sektördür. Algısı yok vergisi yok masraflar hiç yok. Gayet mantıklı olan bu olay, araç almak yerine kiralama masraflarını ödemek daha cazip bir durum. Konya’da da araç kiralamak artık çok kolay Konya havalimanı rent a car ile tüm araç kiralama ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Sizlerde araç kiralayarak doyasıya vakit geçirebilir, vergi algı derdine bir son verebilirsiniz.

emel hakan12 Nisan 2017

Sadece araçların vergisi, benzini, suyu, yağı değil araç alıyorsanız eğer her şeyi düşünmek zorundasınız. Konya’da yaşam Ema rent a car ile kolay oluyor. Aracınızla kaza yapabilir servislerde zaman kaybedebilir veya büyük masraflar ödemek zorunda kalabilirsiniz. Araç kiralamada böyle bir durum söz konusu değil istediğiniz zaman araç kiralayarak tüm masraflardan kurtulabilirsiniz. Konya havalimanı rent a car ise uygun fiyat avantajları ve yoğun servis ağıyla istediğiniz tarzda araç kiralayabilir işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Hava limanına inmeden sizin için aracınız hazır olabilir, sizlere sadece araç kullanması kalır.