0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizKonya da oto kiralama, tatile başlamadan önce detaylı bir seyahat planına ihtiyacınız var. Otomobil kiralama sektörünün gelişimi sonrasında bir çok araba kiralama firması çalışma hayatına başlamışsa da bir çoğu görevini layıkıyla yerine getirememektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına ciddi çabalar sarfeden firmamız sunduğu hizmetlerle, Konya oto kiralama sektöründe ilk tercih olmayı hakeden bir noktadadır.

 

 

Firmamızın araçlarında sunduğu hizmetler:

Yolunuzu kaybetme ve yol aramada ciddi zamanlar kaybedip tatilinizin çileye dönmemesi adına firmamız araçlarında navigasyon hizmeti vermektedir. yaz aylarında ki sıcaklık, kış aylarında ki soğukluk sebebiyle aracınızın içini istediğiniz sıcaklığa ayarlamak adına araçlarımız klima donanımı ile daha konforlu bir hizmet vermektedir. Araçlar aynı zamanda seyahatinizin güvenliğini sekteye uğratmamak adına periyodik bakımları yapılmış bir şekilde hizmetinize sunulur.

Neden Araba Kiralama Hizmetini Tercih Etmeliyim?

Gezintilerinizde vakit kaybetmemek ve ulaşım zorluğundan kurtulmak için bireysel tercihiniz dahilinde bir otomobile gereksinim duyarsınız. Mesela Konya’da olma sebebiniz tatilse, tarihi mekanları dolaşmak isteyebilirsiniz. Ancak toplu taşıma ile bu gezinti bir kabusa dönüşebilir. Otobüste tıkış tıkış sıcak havalarda terleye terleye geçen saatler, taksiye verilen yüzlerce lira, çekeceğiniz yorgunluk kulağa hiç hoş gelmiyor. Araba kiralama yöntemine gidilerek gezintiniz, bu olumsuzlukların hiç birini yaşamadan konforlu, keyifli daha mutlu bir şekilde başlayıp sonlanacaktır. Ema Car rental talep ettiğiniz bütün hizmetleri kolayca sağlayabilir. Araba kiralama hizmetinin tercih edilmesinin başka bir nedeni de Konya otomobil kiralama sektöründe varlığını sürdüren Ema car rental geniş filosunda her sosyal statüye hitap eden uygun fiyatlı araçlarının cebinizi yakmamasıdır.

Rent a car ne anlama gelir ?

Rent a car bayramlarda, boş zamanlarında, insanların tatile gitmek için belirli ücret karşılığında istedikleri süre boyunca otomobil kiralama işlemine denir. Gelişmekte olan Konya oto kiralama sektöründe Ema car rental tercih edilmesi gereken bir konumdadır.

Konya VIP araç kiralama:

Konya, Tarihi mekanları, doğal güzellikleriyle sıkça yurt dışı veya yurt içinden turist çeken bir şehir konumundadır. Ailecek Konya’yı gezmek için gelen turistlere VIP araç kiralama hizmeti, Konya araç kiralama sektöründe tercih edilmesi gereken bir konumda olan EMA car rental tarafından her koşulda sağlamaktadır.

Konya Havaalanında araç kiralama kolaylığı:

İş veya tatil seyahati için konya’ya gelen insanlar için firmamız, internet sitesinden talep edildiği taktirde istenen saatte, istenilen aracı, bakımları yapılmış ve içi, dışı temizlenmiş şekilde havaalanı önünde hazır eder.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

konya araç kiralama24 Nisan 2017

Farklı ihtiyaçlar çerçevesinde araç hizmeti vermekte olan Konya araç kiralama firmamız, arzu ettiğiniz aracı temin etmektedir. Gerek gezmek, yeni yerler keşfetmek, gerek hastalık gibi sıkıntılardan araca duyulan ihtiyaçlarda taksi, otobüs, minibüs büyük bir işkence haline gelmektedir. Bu yüzden en uygun ve sizi en az yoracak olanı şüphesiz araç kiralamak olacaktır.
Firmamız, size kullanmaya alışık olduğunuz araçları seçme fırsatı sunarak kaza riskinizi de düşürmektedir. Aynı zamanda 7/24 verdiğimiz hizmet ile günün istediğiniz saatinde araç temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra rezervasyon yapılma durumunda istediğiniz yere araç getirerek hizmet ağımızı genişletiyoruz. Günlük veya uzun vadeli kiralamalar ile de hizmet vermekteyiz.