0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizEn sol model araçla gezmek ister misiniz? Dünyanın parasına satılan en son model araçları, çok kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. Araç kiralama sektörü, artık hayallerinizdeki aracı, sizler için kiralaya veriyor. Süper klimalı ve ısıtma sistemli araçları, rahatlıkla kiralayabilirsiniz. İster düğün ve benzeri organizasyonlar için, ister tatil için ister iş seyahati için, istediğiniz bütün araçları rahatlıkla kiralayabilirsiniz.

 

ARAÇ SEÇERKEN DİKKAT EDİN

 

Araç seçimi çok önemlidir. Şehir içi, şehirlerarası veya kırsal kesim bölgeleri için özel araçları tercih etmek, rahat bir yolculuk için çok önemlidir. İşinin uzmanı Muş araç kiralama sektörü, aradığınız özellikteki araçları sizler için kiraya veriyor. İşinin uzmanı olan ve kısa zamanda adından söz ettiren firma, kırsal kesim için yüksek tabanlı araçların tercih edilmesinin daha uygun olduğunu düşünmektedir. Ayrıca, şehir içine veya şehirlerarasına özel araçların tercihi de önemlidir. Kullanmasını bilmediğiniz araçların kiralanması, büyük sorunlara yol açar. Ailenizle gezecekseniz, aile tipi araçları tercih etmelisiniz.

 

AYLIK VEYA YILLIK KİRALAMA OLANAKLARI

 

Aylık veya yıllık kiralama olanaklarıyla fiyatlandırılan araçlarımız, bakımlı bir şekilde teslim edilmektedir. Sözleşmenin tam olarak okunması ve imzalanması gerekir. Aracı kiralayan kullanmalıdır. Kiralayandan kaynaklanan bütün zararlar, kiralayana aittir. Kaza veya araçların çalınması gibi acil durumlarda şirket haberdar edilir. Yabancı sürücülerin aracı kullanması durumunda, sigorta geçersiz olur. Bütün bu şartlar, Muş Malazgirt oto kiralama sektöründe geçerli şartlardır.

 

 

Aracın amaç dışı kullanılması veya kötü kullanılması durumunda, şirket aracı geri alır. Araç, kirala süresinin bitimine 3-5 saat kala teslim edilmelidir. Kiralama süresi uzatılacaksa, bitim süresinden önce haber edilmelidir. Fiyat bakımından oldukça hesaplı olan araç kiralama işlemleri, Muş en ucuz araç kiralama sektöründe, oldukça hesaplı bir tarifeye sahiptir. İşinin uzmanı olan araç kiralama şirketimiz, sözleşme şartlarına uyulması durumunda, her hangi bir sorun çıkmayacağını beyan etmektedir.

 

ARAÇ KİRALAMAK BÜYÜK KOLAYLIKTIR

 

Araç kiralayan kişiler, özel araçlarının yıpranma payını azaltırlar. Ayrıca son model konforlu araçlarla seyahat ederek, yol yorgunluğu yaşamazlar. Hayallerinizdeki son model araçları kiralayarak, havaalanından veya otobüs terminalinden araç kiralayıp, seyahatlerini rahat bir şekilde tamamlamış olurlar.

Bir önceki yazımız olan Muş Oto Kiralama Bayimiz Hizmetinizde başlıklı makalemizde Muş Bayimiz Hizmetinizde, Muş Oto Kiralama ve Muş rent a car hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR