0850 304 4676

Ema Car Rental - Hoşgeldiniz

Ordu Oto Kiralama Bayimiz HizmetinizdeOto kiralama firmaları zamanımızda çok fazla bulunmakta. Fakat müşteriler daha iyi hizmet verenleri araştırıp tercih etmek istiyor. Bizlerde müşteri memnuniyeti için her geçen gün konforumuzu ve müşteri taleplerini düşünerek gelişmeye özen gösteriyoruz. Müşteri kazanmaktaki en önemli noktamızda müşteri taleplerine karşılık vermemiz oluyor. Oto kiralama firmaları çoğaldığı günden bu yana bir yarış içerisinde. Yarış içerisinde olan oto kiralama firmaları farklılık arayışı içerisine girdi.

Bizim firmamız sizler için artık aylık oto kiralama uygulamasını da gerçekleştirmekte. İstediğiniz her hangi bir arabayı aylık olarak da kiralayabiliyorsunuz. Ordu bayimiz hizmetinizde olmaktan gurur duyuyor. Uzun yıllar boyunca hizmet verebilmek için de bir hayli çalışıyor. Kaliteli elemanları ile sizlerin memnun kalması için elinden geleni yapmak için uğraş sağlamakta.

Ordu oto kiralama olarak sadece lüks arabalar değil uygun bütçelere göre de arabalar kiralayabiliyoruz. Oto kiralama firmamızda her türlü müşteriye hizmet sağlanmakta ve gelecekte de sağlanacağına teminat verilmekte. Son derece önemli olan bu konu ile alakalı çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kaliteli arabalar için sizlerle irtibat halinde olabiliriz.

Ordu rent a car firması olarak sizler için sonsuz hizmet vermekteyiz ve vermeye de devam ediyoruz. Sadece yüksek meblağlı araçlar için değil düşük meblağlı araçlar içinde hizmetlerimizi kaliteli leştir meye çalışıyoruz. Çünkü meblağ büyük ya da küçük olsun tüm müşterilerimiz bizim için önemli ve değerli olmaktadır.

Ordu havaalanı oto kiralama olarak da hizmet vermekteyiz. Artık arabalarımız ayağınıza kadar getirilip sürekli bir hizmet halinde olmakta. Bu bakımdan araba kiralamada hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayacaksınız. Sizler için her türlü konfor ve ayrıntı firmamız tarafından düşünüldü ve harekete geçirildi. Her türlü muayene yapıldı.

Sorunsuz bir biçimde trafiğe çıkmanız açısından arabalarımız kasko ve sigorta ile güven altına alındı. Tüm bunlar düşünülecek olursa bizim firmamızı tercih etmeniz sizler açısından son derece önemli olmakta. Büyük bir titizlik ile hizmet veren firmamıza arayarak ya da internetten başvurarak ulaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin memnuniyeti demektir. Bu bakımdan öncelikli düşündüğümüz kişiler müşterilerimiz olmakta.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

Enver Yılmaz12 Nisan 2017

Büyük bir şirkette çalışıyorsanız ve iş yoğunluğunuz fazla ise seyahatlerinizi uçaklar aracılığı ile gerçekleştirmeniz gayet doğaldır. İş seyahatlerini şehirden şehre otoyollar aracılığı ile kendi aracınızla yapmanız hem zaman kaybı hemde vücut yorgunluğuyla beraber bayağı sıkıntı bir durumdur. Hava yolları ile yapacağınız seyahatlerinizde ise iş görüşmelerinizi gerçekleştireceğiniz yere gidip taksilerle zaman kaybı yaşamaktansa araç kiralayarak işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. İş seyahatleri sırasında Ordu’da gidecek olursanız da Ordu hava alanından araba kiralama imkanlarından sizlerde faydalanabilirsiniz. Hava alanına inerek yada inmeden önce iletişim sağlayarak önceden rezervasyon imkanıyla da araç kiralama çözümlerinize kolaylık getirebilirsiniz. İş seyahatlerinin yoğunluğunun arasında bir de araç kiralamakla uğraşmak açısından hava alanından çıktığınız anda aracınız kapınızda olabilir.

Dorukhan Karaca12 Nisan 2017

Hemen hemen her ilde bulunan araç kiralama firmalarını tercih edebilmeniz için bir çok kritere dikkat etmeniz gerekir. Uygun şartları yakalayabilmek için ucuz araç kiralamak maliyetiniz açısından önemlidir, işinize uygun araç kiralamak iş yükünüzü hafifletebilir, araçta kasko bulunması oluşabilecek problemlerin önüne geçebilir, araca gelebilecek hasarlara karşı da kasko bir alternatiftir, bunların yanı sıra küçük araçlar kiralamanız yakıt sarfiyatını da azaltabilir bu tarz şeylere dikkat etmeniz emniyetiniz ve maliyetiniz açısından ciddi önem arz etmektedir. Ordu hava alanından araba kiralama ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabilir şehre inmeden bir adım önde başlayabilirsiniz.

Yeliz Kaleci24 Nisan 2017

Gezmek, yeni yerler keşfetmek istediğinizde veya uzun süreli araç ihtiyaçlarınızda tanıdıklarınızdan emanet almak istemiyorsanız ve otobüsle taksiyle uğraşmak istemiyorsanız biz Ordu oto kiralama olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Farklı sebeplerden araç ihtiyaçlarınızda uygun fiyat aralıklarımızla bütçenize uygun araç seçebilirsiniz. 7/24 verdiğimiz hizmet ile günün istediğiniz saatinde araç kiralayabilir veya önceden yapmış olduğunuz rezervasyon ile istediğiniz yere aracınızı getirtebilirsiniz. Aynı zamanda kullanmaya alışık olduğunuz araç modelini seçebileceğiniz gibi, istediğiniz modelleri de seçebilirsiniz. Gerek günü birlik gerek uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini önemsemektedir. İstediğiniz yerleri doyasıya gezmek için araç sıkıntısı çekmemeniz için sizlere hizmet vermekteyiz.