0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizOrdu ‘da Oto Kiralama

Araç kiralama, ciddiyet ve güven gerektiren, son derece önemli iş ve hizmet kollarından bir tanesi olmaktadır. Günümüzde araç kiralama, pek çok sebepten ötürü adeta olmazsa olmaz bir konumdadır. İş seyahatlerinde, şehir içi ya da şehirlerarası yolculuklarda, tatillerde ya da organizasyonlar için çoklu araç gereksinimi ortaya çıktığında araç kiralama hizmet ve servislerinden faydalanılarak, işler oldukça kolaylaşmaktadır.

Araç kiralama Türkiye’nin hemen hemen her il ve ilçesinde olmakla birlikte, kaliteli ve güvenli araç kiralama hizmeti denildiğinde akla ilk gelenlerden bir tanesi Ordu oto kiralama olmaktadır. Ordu’daki araç kiralama hizmetlerinden faydalanarak pek çok avantaja birden sahip olabilirsiniz.

 

 

Ordu Araç Kiralama Hizmetlerinin Sunduğu İmkan ve Olanaklar

Karadeniz Bölgesi’nin en güzel kentlerinden biri olan Ordu’da iseniz ve araç kiralamanız gerekmekteyse Ordu rent a car sizin için doğru tercih olacaktır. Gelişmiş araç kiralama özellikleri ile profesyonel ve güvenilir bir hizmete sahip olacak ve de şehrin keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz. Yılların birikimi ve tecrübesi ile faaliyet gösterdiğimiz seneler boyunca, edindiğimiz değerleri müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmanın haklı gururu ile yolumuza devam etmekteyiz. Ticari kaygılar dolayısıyla kişi / can güvenliliğinin ikinci plana atılabildiği oto kiralama sektöründe, Ordu araç kiralama olarak, müşteri memnuniyeti ve güvenliğini ön sıraya yerleştiren bir vizyon ve misyonla hareket etmekte olduğumuzun şerhini düşmek isteriz.

  • Ordu araç kiralama bütçeye göre; ekonomik, orta, üst ve ticari sınıf araçlar sunmakta ve geniş araç filosu ile istediğiniz aracı size temin etmektedir. Birbirinden çeşitli, yeni ve son model araçlar, en ekonomik fiyatlandırma seçenekleri ile sunulmaktadır. Bu şekilde, oto kiralama maliyetlerimizin piyasa fiyatlarına oranla daha uygun ve ekonomik olmasının tadını çıkarabilirsiniz.
  • İstediğiniz aracı güvenli ve hızlı bir şekilde size temin etmekte olup, oto kiralama hizmetini kullandığınız süre boyunca her türlü yardım, soru ve sorunlarınızda çözüm ortağınız olacak şekilde çalışmaktayız.
  • Firmamızda, Karadeniz iklimine ve yollarına uygun onlarca araç bulmanız mümkündür. Bilindiği üzere Karadeniz’in havası ve yolları oldukça meşhurdur. Size dört mevsimde de konforu hissettirecek ve dağlık, düzlük ya da yaylalık alanlarda tam performans sağlayacak olan araçlara, Ordu araç kiralama hizmetleri aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Araç kiralama hizmetlerimizden, 7 gün – 24 saat boyunca faydalanabilirsiniz. Yılın herhangi bir günü ve günün herhangi bir saatinde araca ihtiyacınız olduğunda, size araç temin etmekle ilgili tüm imkanları sağlayacak şekilde faaliyet göstermekteyiz.
  • Şehir içine ve havaalanına araç teslimi yaparak, işlerinizi kolaylaştırmaktayız. Özellikle şehre ilk defa gelen ve şehrin yabancısı olan kişiler için zorlayıcı olabilen araç bulma / kiralama ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak adına, şehir içinde bulunduğunuz noktaya, dilediğiniz aracı ulaştırmaktayız.
  • Havaalanından indiğiniz anda, kiraladığınız aracın altınızda olmasının son derece önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple Ordu havaalanı oto kiralama hizmeti ile müşterilerin önceden ayırttıkları aracı, talep ettikleri saatte havaalanında hazır etmeye özen göstermekteyiz.
  • Bunlar dışında, çoklu organizasyon için fazla sayıda araca ihtiyaç duymanız durumunda, geniş araç filomuz ile araç ihtiyacını da karşılamaktayız. Sunduğumuz kaliteli ve güvenli hizmet ve de müşteri memnuniyeti ilkesi neticesinde gerek şehir içindeki müşterilerimize gerekse şehir dışından gelen müşterilerimize, sadece Ordu ilinin keyfini çıkarmak kalıyor.

Ordu Hakkında

Ordu, Karadeniz Bölgesi’nde yer alan; Tokat, Sivas, Samsun ve Giresun illeri ile komşu olan Büyükşehirlerden bir tanesidir. Karadeniz ikliminin hüküm sürdüğü Ordu; zengin bitki örtüsü, kıymetli doğal kaynakları ve geniş ormanlık alanları ile oldukça meşhurdur. Şehir yeraltı zenginlikleri, dağları, ovaları, yaylaları, gölleri ve daha nice güzellikleri ile büyük bir turizm potansiyeline sahiptir. Ordu ayrıca yayla şenlikleri, meşhur tepeleri, teleferiği, yöresel oyun tarzları, kaleleri, kiliseleri, tarihi yapıları ve müzeleri ile her dönem, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Ordu Oto Kiralama Bayimiz Hizmetinizde başlıklı makalemizde Ordu bayimiz hizmetinizde, Ordu havaalanı oto kiralama ve Ordu Oto Kiralama hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR