0850 304 4676

Ema Car Rental - Hoşgeldiniz

Sabiha Gökçen Araç KiralamaGünümüz şartlarındaki en zor işlerden birisi, şüphesiz havalimanı çıkışlarında ulaşım aracı bulabilmektir. İnsanlar 30 dakikalık bir yolu araç bulamadığından dolayı 2 veya 3 saatte gitmektedir. Ve bu durum neticesinde insanlar büyük zorluklarla karşı karşıya gelmektedir. Farklı şehirlerden İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına iniş sağlayan yolcular, firmamızdan araç tahsis edebilir ve gitmek istediği bir yere oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirler. lüks ve standart araçların bulunduğu firmamızda, aynı zamanda toplu seyahatler için minibüs ve otobüs tarzı araçlarımızda bulunmaktadır. Seyahat etmek istediğiniz aracı kendiniz seçebileceğiniz gibi aynı zamanda önceden randevu alabilme şansınızda bulunmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına gelmeden 1 gün öncesinde bizleri arayarak bir araç randevusunda bulunabilir, dolayısı ile havalimanında hiç vakit kaybetmeden gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Randevu oluşturmanız, araç bulabilmeniz adına sizler için büyük kolaylık sağlayacaktır. Araçlarımızda sizlere özel ikramlarımızın yanı sıra uygun fiyat politikamızla da, en iyi seyahat firmalarından birisi olmayı başarmış durumdayız. Sizlerde bizi tercih ederek, gitmek istediğiniz yere güvenli, konforlu ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere yol boyunca eşlik edecek olan şoför arkadaşlarımızı, bir nevi test aşamasından geçirmekte ve aynı zamanda işe alımlarda gerekli tüm belgelerin verilmesini talep etmekteyiz. Güvenli sürüş belgesi ve psikoteknik gibi belgelerin bulunduğu şoför ekip arkadaşlarımız ile birlikte güvenli yolculuğun tadını çıkarabilmeniz mümkün bir durumdadır. Şoför arkadaşlarımızdan bu tür belgeleri istememizin tek nedeni, sizlerin ulaşmak istediğiniz adrese en güvenli bir şekilde götürmek olduğunu bildirmek isteriz.

Sabiha Gökçen havaalanı oto kiralama hizmetimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ettiğimiz gibi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bulunmaktayız. Güler yüzlü personellerimiz eşliğinde güvenli yolculuğun tadını çıkarmanız içten bile değildir. Sizlerde kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmek adına bizlere gerek mesaj yolu ile gerekse telefon numaralarımız ile ulaşabilir, dilerseniz öncelikli olarak detaylı bir bilgiye sahip olabilir, daha sonrasında randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz. Araç fiyat konularında bilgi alabilmek için bizlere ulaşmanız gerekmektedir. Çünkü araç fiyatları kişi sayısına ve bagaj hacmine göre değişiklikler göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgiye ulaşabilmek adına taleplerinizi bize iletmeniz, fiyat belirleme konusunda bizlere fikir verecektir.

İstanbul Sabiha Gökçen araç kiralama sektörü içerisinde yer alan firmamız, tüm firmalar arasında öncü durumunda yer almaktadır. Gerek araç kalitesi, gerek kaliteli hizmet anlayışımız, gerek güler yüzlü personelimiz, gerekse de uygun fiyat politikamız ile bu sektörde zirveyi temsil etmekteyiz. Sizlerin de seyahat konusunda bizi tercih etmeniz, bizlere gurur verici olacaktır. Gitmek istediğiniz yeri, kişi sayınızı ve bagaj doluluğunuzu bize bildirmeniz durumunda, sizlere en uygun aracı tahsis edeceğiz. Eminiz ki, sizlerde verdiğimiz hizmetten ötürü bizi tercih ettiğinize memnun kalacak ve bu tür seyahat organizasyonlarında gözleriniz hep bizi arayacak.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR