0850 304 4676

Ema Car Rental - HoşgeldinizOto Kiralama hizmetleri: Van oto kiralama işinde müşterilerin tercihi olmak için her geçen gün araba kiralama hizmetini geliştiren bir anlayış içinde olan de EMA car rental ‘ın bazı hizmetlerine değinecek olursak, İlk olarak çok önemli olan temizlik konusunda çok titiz davranıp, arabayı müşteriye kiralarken iç ve dış temizliği yapılmış, arabanın içerisi huzurlu bir seyahat için pırıl pırıl ve tertemiz kokan bir şekilde hazırlanır.

Navigasyon cihazı hizmeti:

Eğer Vana ilk defa geliyorsanız, van’da bir tanıdığınız ya da size yol gösterecek birilerini bilmiyorsanız, Yön bulmanıza yardımcı olacak bir şeylere ihtiyacınız olacak. Navigasyon cihazı. Evet tam olarak aklınızdan bu geçiyordu. Ve biliyoruz ki zamanınız, yol bulmaya çalışmakla, durup durup birilerine adres sormakla geçemeyecek kadar değerli. Bu yüzden Van da araba kiralama seçeneğine girişecekseniz. Kolaylığın adresi EMA  car rental ilk tercihiniz olmayı hakediyor.

Van’da havaalanı oto kiralama hizmeti:

Müşerilerinin memnuyiteni her şeyden üstte tutan EMA rent a car müşterileri, iletişime geçip araç kiralama talebinde bulunduğu zaman hava alanında iniş yapıp çıkışa geldiklerinde, kiraladıkları aracı önlerinde iç ve dış temizliği yapılmış, yakıt deposu full dolu bir şekilde, bakımları yapılmış, seyahat ve sürüş keyfini sekteye uğratmayacak şekilde hazırlanmış bir şekilde bulurlar. Üstelik bu hizmete erişmek EMA rent a carla sadece bir telefon, bir internet sitesi kadar yakın, ulaşılabilir ve kolaydır.

Araçlarda iklimlendirme sistemleri mevcut mu ?

Kış aylarında Van çok soğuk yaz aylarında ise sıcaktır. Araç kullanan, trafikte, yollarda çokça vakit geçiren insanların yaz ve kış mevsimlerinde sağlık açısından araç içi sıcaklıklarını sağlık koşullarına uygun bir şekilde stabil tutmaları gerekir. Arabalarda klimanın mevcudiyetini sağlayan Ema rent a car Van oto kiralama hizmetinde müşterisini memnun eden bir konumdadır.

 

 

Oto kiralama kolaylığı :

Bir çok işlemde bir çok işinizde saatlerce beklemek zorunda bıraklırsınız. Bir sürü belge toplamanız gerekir. Kısacası bankalarda, postanelerde, bir şeyler satın alırken belgelerle zaman kayıplarıyla günlerinizi, enerjinizi ve kıymetli vaktinizi harcarsınız. Oysa otomobil kiralama işlemi çok kolaydır. Ema rent a car van otomobil kiralama işi için bir telefonla kolayca araç kiralamanıza olanak sağlar.

Araba kiralama pahalımıdır ?

EMA rent a car, Van oto kiralama sektöründe müşteri memnuniyetini hep göz önünde tutmuş, müşteri memnuniyetini misyon edinmiştir. Ayrıca Ema rent a car bünyesinde bulundurduğu geniş otomobil çeşitliliği sayesinde her kesimden insanın isteği doğrultusunda, müşteri mutluluğunu göz ardı etmeden, otomobil kiralamayı, her sosyal statüye sağlayabildiği uyumla insanlara benimsetecek bir vizyona sahiptir. Bu açıdan araba kiralama seçeneğine uzak dururken, sebebiniz pahalı olduğunu düşünmenizse eğer. Fikrinizi değiştirecek olan Ema rent a car sadece bir telefon kadar uzağınızda.

Bir önceki yazımız olan Van Ofisimiz Hizmetinizde başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

YAPILAN YORUMLAR

ArabaExpress12 Nisan 2017

Her insan bir arabası olmasını ister. Fakat günümüz koşullarında bu çok da mümkün değil.Ekonomik durumu orta veya ortadan daha az olan aileler için araba sahibi olmak sadece bir hayal olarak kalmakta. Araba piyasası bu kadar yüksekteyken sadece binlerce TL para verip araba almakla da bitmiyor. Arabayı aldıktan sonra aracın sigortası, vergisi, bakımları, yaz kış değişen lastikleri derken ekonomik durumu orta olan ailelerin durumları çok daha alt seviyelere inmekte. Sadece ekonomik durumu orta olan aileler değil şirketler için de bu geçerli. Şirketler sektörlerine göre çalışanlarının hizmetine araba vermek durumunda oldukları zaman birden fazla araba almak zorundalar. Bu da şirketlerin mali durumunu oldukça zora sokabilir. Tüm bunları çok daha ekonomik bir şekilde halletme kolaylığı van da araç kiralama seçeneği ile mümkün. Araç kiralama birçok insanın tereddüt etmeden kullandığı bir seçenektir.

tasan_faruk12 Nisan 2017

İnsanlar binlerce TL verip araba almak yerine araç kiralama seçeneğini kullanarak hem işlerini halletme şansı yakalıyor hem de çok daha ekonomik bir şekilde avantaja geçiyor. Özellikle de şirketlerin çok daha sık kullandığı van da araç kiralama seçeneği ile Van’da bulunan şirketler uzun vadede çok avantajlı bir konuma geliyorlar. Sadece araç kiralama ücretini ödeyerek çok uygun fiyatlara araba kiralamak satın almak seçeneğinden çok daha makul bir seçenek olacaktır.

van araç kiralama24 Nisan 2017

Van’da gezmek ve yeni yerler keşfetmek istiyor fakat arabanız olmadığı için arzu ettiklerinizi yapamıyorsanız Van araç kiralama firmamızı sizlere sunarız. Artık arzu ettiğiniz yerlere, sevdiklerinizle veya yalnız, istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Taksi gibi imkânlarla uğraşmanıza gerek kalmaksızın doyasıya gezme fırsatınız olacak. 7/24 açık olan firmamıza istediğiniz zaman gelerek istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat aralıkları ile bütçenize uygun aracı seçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırdığınız takdirde istediğiniz arabayı istediğiniz yere getirerek de size hizmet etmekteyiz. Kullanmaya alışık olduğunuz aracı seçme imkânı sizi bilmediğiniz arabaları kullanmaya çalışma ve dolayısıyla kaza olasılığından da uzaklaştırır. İster uzun vadeli ister günü birlik kiralamalarda sizlere hizmet vermekteyiz.